четвер, 23 грудня 2021 р.
середа, 8 грудня 2021 р.
XX МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ–2021. Підводимо підсумки
ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ
XX МІЖНАРОДНОГО ПРОМИСЛОВОГО ФОРУМУ ‑ 2021
Міжнародний Промисловий Форум вкотре продемонстрував свій високий статус, підтверджений масштабом та популярністю серед учасників та відвідувачів.
Число учасників, у тому числі дебютантів виставок, акцент на українському виробнику, різноманітність представленого обладнання, нових технологічних рішень, унікальних розробок, тематичних конференцій зробили форум ефектним, наповненим, цікавим та результативним.
ОСНОВНІ ФАКТИ ПРО ФОРУМ:
Площа — 15 000 м²
Відвідувачі - 8 294
Учасники з України – 232
Міста ближнього та далекого зарубіжжя — 30
Ділова програма - 29 доповідей
Нові учасники-53
НАПРЯМОК ДІЯЛЬНОСТІ КОМПАНІЙ-УЧАСНИКІВ ФОРУМУ:
- Металообробка - 41,5%
- Гідравліка. Пневматика – 17%
- УкрЗварювання - 15,02%
- Автоматизація та робототехніка - 8,7%
- Підйомно-транспортне, складське обладнання — 7,51%
- УкрЛиття— 7,11%
- Безпека виробництва - 3,16%
МЕТАЛООБРОБКА:
110 компаній учасників розділу Металообробка знайомили відвідувачів Форуму з найновішим та універсальним металообробним обладнанням, інструментами та технологіями.
Насичені стенди зі Швейцарії, Туреччини та Чехії цього року містили значну кількість зразків обладнання.
Лідери з продажу промислових лазерних комплексів АРАМІС, АЛІСТА, СТАН_КОМПЛЕКТ, ЕЛЬ-СЕЛ, ЮА_СТАЛЬ, МАШИНТЕХ привезли на Форум новітні лазерні технології для різання металу та зварювання. На своїх стендах компанії демонстрували роботу цього обладнання у дії.
Величезний інтерес викликав стенд DMG MORI, на якому було представлено нове покоління верстатів. Офіційний представник в Україні – СМАРТУКРСЕРВІС.
Листозгинальні преси, ножиці, гільйотини та машину лазерного розкрою металу всесвітньо відомого бренду BAYKAL демонстрував офіційний представник в Україні – Галсофт Сервіс.
Широкий спектр індивідуальних послуг у галузі обробки металу пропонували на своїх стендах КВЕРБ, ІНДАСТРІ СОЛЮШН ПЛЮС, M&V та багато інших.
Лідер нанотехнологій в електроіскровій обробці металу ТМ SODICK (Японія) була представлена на Форумі компанією СОДИКОМ-ДНІПРО.
Насиченою та високотехнологічною була експозиція обладнання та верстатів для металообробки від фірм GALIKA AG (Швейцарія), HERMLE WWE AG (Швейцарія), KNUTH (Німеччина), БІСТРОНІК УКРАЇНА, ІСКРОСТАН ІНЖИНІРИНГ, СУМАРІС УКР, СФЕРА-ТЕХНО, Ф.ТЕХНОЛОДЖІ та багато інших.
Металорізальні інструменти були представлені компаніями: АБРАМАТ, АВ ПОЛІСТАР, АТА АБРАЗИВ, ВЕКТОРТУЛ, ЗОЛОТЕ РУНО, ІНЖТЕХСЕРВІС, ІНСТРУМЕНТ-ІНВЕСТ, HAMMER, ІСКАР УКРАЇНА, МЕТА-ГРУП, UKR TOOLS, МЕМ, ОКЕАН-ГРУП.
АВТОМАТИЗАЦІЯ ТА РОБОТОТЕХНІКА:
Впровадження роботизованих систем у виробничий процес - показник високого рівня розвитку компанії, її готовності відкривати для себе нові ніші та вступати в епоху Індустрії 4.0. Кооперація з такою компанією – це завжди прибутково та перспективно.
Експозиція представила сучасні рішення для автоматизації підприємств, систем управління технологічними процесами та об'єктів промисловості загалом.
Гості спостерігали за маніпуляціями роботів ТМ: АВВ, CROBOTP, KAWASAKI ROBOTICS, ROVICOR, FANUC, KUKA, PANASONIC, MOTOMAN, знайомилися з найсучаснішими технологіями та матеріалами, інноваційними рішеннями для зварювання, плазмового розкрою металу, обробки поверхні та суміжних технологій.
Виставка зібрала експертів в галузі програмного забезпечення та процесів автоматизації виробництва: ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ САПР, ІНВЕСТИЦІЇ і РОСТ, ТЕХНОПОЛІС ІТ, ТРАНС СИСТЕМ ІНЖИНІРИНГ, ДЕПС СОЛЮШЕНЗ, СОФТПРОМ СОЛЮШНЗ, АРКАДА, OPEN MIND TECHNOLOGIES, ТРІДІС ІНДАСТРІС УКРАЇНА, CAD/CAM/CAE, СОЮЗ АВТОМАТИЗАТОРІВ БІЗНЕСУ.
ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ САПР, ІНВЕСТИЦІЇ та ЗРОСТАННЯ, АППАУ, СОФТПРОМ СОЛЮШНЗ не лише презентували свої напрацювання на стендах, а й ділилися ними на відкритих конференц-майданчиках. Близько 20 доповідей було присвячено темі Індустрії 4.0.
Інтереси української спільноти підприємств промислової автоматизації на Форумі представляла АСОЦІАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ ПРОМИСЛОВОЇ АВТОМАТИЗАЦІЇ УКРАЇНИ.
Датчики та електронні компоненти:
DIADA GROUP – постачання елементів систем промислової автоматизації.
WAITES – діагностика обладнання.
ЗВАРЮВАННЯ:
Виставка УКРЗВАРЮВАННЯ демонструвала сучасну продукцію зварювального напрямку, з широким спектром обладнання та технологій для зварювання, різання, обробки поверхні, нанесення захисних покриттів.
На стендах учасників – компаній MAGMAWELD, БІНЦЕЛЬ УКРАЇНА ГМБХ, ДЖЕЙСІК УКРАЇНА, ІДЕЛЬ, КОРСАЛ, ПАТОН ІНТЕРНЕШНЛ, САММІТ, TESLAWELD, TRIADA-WELDING відвідувачі знайомилися не тільки з новинками в лінійці продукції.
Вперше участь у виставці взяла компанія WELDMAN OÜ (Естонія). Відвідувачам пропонувалися технологічні товари та послуги для диджиталізації зварювального виробництва, у рамках Індустрії 4.0.
Вітчизняні виробники представили такі напрямки:
* ВІТАПОЛІС, ДНІПРОМЕТИЗ, СУМИ-ЕЛЕКТРОД, ТМ.ВЕЛТЕК - матеріали власного виробництва для зварювання, наплавлення та напилення.
* АНДІС-ТЕХНО, ДОНМЕТ, ТЕСЛА, ПРОМТЕХГРУП, ФАВОРИТ-АМ – портальні машини для термічного розкрою металу.
* АТОН СЕРВІС, ФАБРИКА РУКАВНИХ ФІЛЬТРІВ - комплексні вирішення питань аспірації та промислової вентиляції.
Німецька компанія SAPI SANDSTRAHL UND ANLAGENBAU GMBH – виробник дробоструминного та фарбувально-сушильного обладнання наживо демонструвала його роботу.
Всі дні проведення Форуму відвідувачі спостерігали за зварювальними роботами від провідних світових виробників: ABB, CROBOTR, FANUC, KUKA, OTC DAIHEN, PANASONIC, YASKAWA MOTOMAN.
На стендах компаній 2-ДЕЛЬФІН ІНЖИНІРИНГ, ROBOT WELDING SYSTEMS, JOHN GREAVES (БЕРДЯНСЬКІ ЖНИВАРКИ), БІНЦЕЛЬ УКРАЇНА ГМБХ, ДСМ-ГРУП, ІНВЕСТИЦІЇ І ЗРОСТАННЯ, КБ РОБОТІ, КБ РОБОТІ, КБ РОБОТИ. управління, технологіями проектування, моделювання та конструювання робототехнічних комплексів.
ГІДРАВЛІКА. ПНЕВМАТИКА:
Учасники виставки «Гідравліка. Пневматика» представили всю різноманітність приводної, вакуумної та повітряно-компресорної техніки, редукторів, пневматичного та гідравлічного обладнання, гідропідсилювачів, гідророзподільників та комплектуючих вітчизняних та світових виробників для практично всіх галузей промисловості.
Великий вибір підшипників різних видів відомих світових брендів від постійних учасників демонстрували на своїх стендах IRBIS, BALTIC BEARING COMPANY (Латвія), ITALCUSCINETTI (Італія), АВТОПРОМПІДШИПНИК, ВІКТОРІЯ, МАКСІ-СФЕРА, PROMUA.
Современное гидравлическое, пневматическое, вакуумное оборудование и пневмоинструмент были эффектно представлены на ярких стендах CAMOZZI, МОТОРИМПЕКС, BONDIOLI & PAVESI, АВТОПРИВОД, HENNLICH, ГИДРОАППАРАТУРА, HYDROMARKET, ГИДРОПРЕСС, СИЛОВАЯ ГИДРАВЛИКА, ГИДРОХАУС, ЕВРОТЕХ, AD ДИЗЕЛЬ, ПНЕВМОТЕК, РОБЕРТ БОШ, SK TRADING GROUP, TUBES INTERNATIONAL та інші.
Компресорне обладнання привезли компанії: LUPAMAT COMPRESSOR (Туреччина), АТЕМЛЮФТ-ГАЗ ТЕХНІКА, BTS GROUP, ZELKO.
Промислова техніка для підготовки повітря найвищої якості – на стенді ДОНЕКВІПСЕРВІС.
Індустріальні приводи та редуктори від всесвітньо відомих брендів KIPP POLSKA GETRIEBEBAU, NORD DRIVESYSTEMS, POWER BELT, SEW-EURODRIVE були традиційною окрасою експозиції.
Тематика приводної техніки доповнилася мастильними матеріалами та індустріальною хімією відомих світових брендів, які були у широкому асортименті розміщені на стендах компаній UNIL LUBRICANTS N.V. (Бельгія), АНТИФРИКЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ГЕХЕЛЬ, ПРОМИСЛОВІ ОЛІЇ.
ПІДЙОМНО-ТРАНСПОРТНЕ, СКЛАДСЬКЕ ОБЛАДНАННЯ:
виробники підйомно-транспортного, складского обладнання КИЇВСЬКИЙ ЗАВОД ПТО, ВІРА‑СЕРВІС ІНТЕРМАШ, ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ЗАВОД ПТО, ХАРЬКІВСЬКИЙ ЗАВОД ПТО, ЗАВОД КРАНКОМПЛЕКТ, КРАНСЕРВІС, ПРОМТЕХКОНСТРУКЦІЯ, ПРАТ КОНЕКРЕЙНС УКРАЇНА, TEKMAN, SNB-COMPANY, ТД СКЛАДСКА ТЕХНІКА, ГЛЕБУС, ЕВРОТЕХ, KONECRANES, ПІДПРИЄМСТВО СТРУМОПІДВОДУ ТА ЕЛЕКТРОПРИВОДУ привезли на Форум крани, підйомні механізми, навантажувачі, компактну мобільну вантажопідйомну техніку, транспортери, ланцюги, товари для безпеки руху транспорту на виробництвах та складах, вакуумне, підйомне обладнання тощо.
Компанії наголосили на покращених характеристиках своєї продукції в області вантажопідйомності, автономності, маневреності, мобільності, терміну служби, ремонту та вартості утримання.
Пишаємося нашими українськими виробниками!
ЛИТВО:
Цьогорічна виставка Литва була значно розширена. Провідні компанії у галузі ливарного виробництва презентували повний пакет послуг у своїй сфері.
Яскраво заявив про себе дебютант виставки — УКРФАВОРИТ, ексклюзивний представник EUROTEK FOUNDRY PRODUCTS LTD в Україні. Компанія-лідер серед постачальників високоефективних матеріалів та інженерних рішень для організації та функціонування ливарного виробництва в Україні.
Модернізацією та постачанням матеріалів та обладнання для ливарного виробництва займаються компанії-учасники виставки: GUSS-EX (Польща), MELT, UBM, ЛІТМАШІМПЕКС, ПОЛІТЕГ МЕТ, ТАВРІЯ ТУРБО ПЛЮС, КІТ, ТУРБОГАЗ УЖГОРОД та інші.
INDEMAK презентувала свою компанію з виробництва плавильних індукційних печей та супутнього обладнання до них.
ЄВРОЛІДЕР - ексклюзивний представник в Україні KRATOSPOLSKA(Польща), SANDTEAM (Чехія), ATILIMTEKNIKMAKINE (Туреччина), EUROMAC (Італія) - постачає матеріали для лиття, в тому числі для виробництва форм та стрижнів.
ЗАВОД ЕКОПРОМЛІТ – сучасне ливарне підприємство у складі Групи Компаній Турбоком. Реалізує повний цикл робіт з виробництва чавунних виробів для автомобільної, сільськогосподарської, залізничної, трубопровідної та машинобудівної галузей.
ДІЛОВА ПРОГРАМА:
Програму виставок склали 29 різнопланових заходів, серед яких виділялися:
• XV Відкритий конкурс професійної майстерності зварювальників України "ЗОЛОТИЙ КУБОК БЕНАРДОСУ - 2021". Яскрава, жива, динамічна подія покликана підвищити престиж професії зварювальника з особливим духом змагання та почесними кубками переможцям. Учасники здобули емоції, нагороди, мотивацію рухатися далі до наступних перемог!
• Конференція керівників та спеціалістів ливарної галузі України «Ливарне виробництво – основна заготівельна галузь базових галузей промисловості». Організатор – ДЕРЖАВНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ – ЦЕНТР ЛИВАРНОГО ВИРОБНИЦТВА.
• Найкращі кейси Індустрії 4.0 – понад 20 доповідей, де фахівці знайомилися з актуальною інформацією ринку зібраної та представленої топ-менеджерами компаній, яку важко знайти у вільному доступі за межами Форуму.
• Студентський саміт від ТОВ "Укрфаворита".
• Семінари.
Традиційно участь у Форумі взяло й інтернет видання «ІННОВАЦІЙНІ технології & обладнання”. Були представлені готові до впроважження розробки науковців Фізико-механічного інституту ім. Г.В.Карпенка, запропоновані партнерам і потенційним замовникам взаємовигідні пропозиції із співпраці в галузі відновлення та поверхневого зміцнення робочих поверхонь детелей автотракторної сільськогосподарської техніки, діагностики та прогнозування термінів працездатності механізмів методами акустичної емісії, вібродіагностики тощо.
Підсумки ХХ-го ювілейного Міжнародного промислового форуму ще будуть детально проаналізовані, а ми прощаємось із учасниками та організаторами до зустрічі навесні 2022 року на промислових виставках весняного циклу, що заплановано провести 5 – 7 квітня тут, у Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті, 15.ВДЯЧНІСТЬ:
Велика честь для МПФ працювати із сильними та професійними учасниками! Ви – гаранти розвитку української промисловості! Чудові партнери та безумовні професіонали. Спільними зусиллями ми зібрали захід, аналогів якому за масштабністю та продуктивністю в Україні немає.
Цю перемогу ми здобули завдяки енергії кожного учасника Форуму, вірі у найкращий результат, працездатності фахівців головних промислових напрямків у галузі, бажанню розвиватись заради своїх клієнтів та країни.
Окрему подяку висловлюємо всім нашим медіа-партнерам – ключовим провідникам між виробником та споживачем!
Рухаємось далі до нових перемог та чекаємо всіх на Міжнародному Промисловому Форумі – 2022!
Велика честь для МПФ працювати із сильними та професійними учасниками! Ви – гаранти розвитку української промисловості! Чудові партнери та безумовні професіонали. Спільними зусиллями ми зібрали захід, аналогів якому за масштабністю та продуктивністю в Україні немає.
Цю перемогу ми здобули завдяки енергії кожного учасника Форуму, вірі у найкращий результат, працездатності фахівців головних промислових напрямків у галузі, бажанню розвиватись заради своїх клієнтів та країни.
Окрему подяку висловлюємо всім нашим медіа-партнерам – ключовим провідникам між виробником та споживачем!
Рухаємось далі до нових перемог та чекаємо всіх на Міжнародному Промисловому Форумі – 2022!
КОНТАКТИ:
ТОВ «МВЦ» – найбільший виставковий центр України, член Всесвітньої Асоціації Виставкової індустрії (UFI).
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, метро «Лівобережна»
Керівник проекту:
Затхей Наталія
ТОВ «МВЦ» – найбільший виставковий центр України, член Всесвітньої Асоціації Виставкової індустрії (UFI).
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, метро «Лівобережна»
Керівник проекту:
Затхей Наталія
середа, 1 грудня 2021 р.
"Живі роботи"
Вчені вперше в історії
виявили здатність до розмноження у "живих роботів" (ксеноботів), які
створені зі стовбурових клітин. Боти почали створювати нових представників
свого виду поки що тільки у чашці Петрі. Але це тільки початок....
Ксеноботи – синтетична форма життя, створена із стовбурових клітин у 2020 році. Так що фантастика стає не такою вже фантастичною з огляду на прогрес розвитку науки. Особливо за останні кілька років в часі «Великого переходу».
Підписатися на:
Дописи (Atom)