ПРО НАС

 Метою рекламно-аналітичного інтернет видання 
"Інноваційні Технології & Обладнання" основа якого – цей блог та однойменна інтернет-газета  є всебічна
ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА ЗАХОДІВ ОРГАНІЗОВАНИХ  
Й ТАКИХ, ЩО ВІДБУВАЮТЬСЯ ЗА УЧАСТІ ФМІ НАН УКРАЇНИ.

     Ресурс створено спеціально для популяризації готових до впровадження розробок провідних вітчизняних науковців як Фізико-механічного інституту ім.  Г.В. Карпенка, так й інших закладів НАН України та підприємств, що послуговуються у своїй діяльності сучасними технологіями, матеріалами тощо.
Із січня 2014 РОКУ СПІВВИДАВЦЕМ ТА ПАРТНЕРОМ інтернет-проекту є Громадська організація «Чисте повітря, чисте довкілля – запорука здоров`я нації».

Наша цільова аудиторія – керівники та топ-менеджери підприємств, фірм, лабораторій із сертифікації, оцінювання й прогнозування працездатностіі металоконструкцій і трубопроводів, конструктивних елементів та матеріалів, приватні підприємці, що використовують готові до впровадження й апробовані на етапі виконання науково-дослідних робіт розробки провідних вітчизняних науковців як Фізико-механічного інституту ім.  Г.В. Карпенка, так і інших закладів НАН України й інших вітчизняних та зарубіжних підприємств у машинобудувній та металообробній галузі; підприємств, що спеціалізуються на впровадженні енергоощадних й ресурсоощадних технологій та обладнання; виконують роботи із відновлення деталей чи їх робочих поверхонь; здійснюють антикорозійний захист та неруйнівний контроль стану металоконструкцій, промислового й технологічного обладнання; виконують роботи із оцінювання стану відповідальних об’єктів довготривалої експлуатації (мости, газо- та нафтопроводи, парогони ТЕС та АЕС тощо) й надають рекомендації щодо їхньої подальшої експлуатації, виготовляють запчастини і комплектуючі (у тому чилі із використанням сучасних матеріалів та нанотехнологій), виконанують монтажниі та пусконалагоджувальні роботи.

Співвидавцем рекламно-аналітичного інтернет видання «Інноваційні технології & обладнання» є Фізико-механічний інститут ім. Г.В.Карпенка (ФМІ) Національної Академії наук України (НАНУ). 
      Фізико-механічний інститут ім. Г.В.Карпенка Національної Академії наук України був заснований у Львові у 1951 році на базі Львівських академічних установ і зараз є найбільшим науково-дослідним інститутом у Західній Україні. 
    Сьогодні в Інституті працюють понад чотириста співробітників, серед них: 36 докторів наук, 6 членів Національної академії наук України, 106 кандидатів наук. 
   Інститут є провідною науковою установою України та відомим у світі академічним закладом у галузі механіки руйнування та міцності матеріалів і конструкцій, фізико-хімічних процесів корозії та протикорозійного захисту металевих виробів, створення методів і засобів неруйнівного контролю та діагностики властивостей матеріалів і середовищ.

      СПІВВИДАВЕЦЬ ТА ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ВИДАННЯ – Громадська організація «Чисте повітря, чисте довкілля – запорука здоров`я нації».
Громадська організація «Чисте повітря, чисте довкілля – запорука здоров`я нації» в своїй діяльності декларує впровадження в повсякденну діяльність громадськості технічних інноваційних розробок в сфері екології, природоохоронної діяльності, формування позитивного впливу діяльності людини на компоненти навколишнього середовища.
Пропонуємо зацікавленним особам вільний обмін досвідом, знаннями, спеціалістами та інформацією у сферф охорони, збереження та захисту довкілля, забезпечення доступу до інтелектуальної інформації про новітні технології, пов`язані з виробництвом біогазу, біоетанолу, інших видів біопального, та про унікальні іноваційні розробки й корисні моделі, пов`язані з їхнім виробництвом .
Ми зацікавлені в обміні інформацією та досвідом при виготовленні інноваційних установок із очищення атмосферного повітря на вулицях населених пунктів, а також очищення повітря від важких металів, пилу та шкідливих домішок в виробничих цехах хімічних та металургійних підприємств.
Розроблений нами пілотний проект очищення повітря реалізується із жовтня 2012 р. в терміналі реалізації м`ясо-молочної продукції на території ТВК «Шувар» (м. Львів).
Пропонуємо до впровадження  низку технологій і обладнання для збирання  та  утилізації метану з полігонів твердих побутових відходів, проект утилізації біогазу з подальшим його використанням для виробництва електро- та теплової енергії, технологію та обладнання для очищення банкнот в банківських установах від вірусів, бактерій, інших мікроорганізмів.
Усі наші розробки зареєстровані в Державному реєстрі патентів України і охороняються у відповідності до законодавства України в тому числі, про авторське право та суміжні права.

Всі права на матеріали, які містить цей сайт та інтернет-газета, охороняються у відповідності із законодавством України, в тому числі, про авторське право і суміжні права.
Використання матерiалiв сайту дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання, не закритого для індексації пошуковими системами) на http://metaltechcomua.blogspot.com/.
Редакція проекту не несе відповідальності за зміст коментарів, розміщених користувачами сайту.
Відповідальність за зміст публікацій несе автор, за зміст реклами — рекламодавець.
Редакція не завжди поділяє думку автора.

79060, м. Львів, вул. Наукова, 5, оф.75а
Тел.:   (032) 229-65-75,
(050) 505-26-83
e-mail: zalisko.michael@gmail.com






Немає коментарів:

Дописати коментар