........


Press-release January 2017
МІЖНАРОДНИЙ ЧОРНОМОРСЬКИЙ ТРАНСПОРТНИЙ ФОРУМ 2017 – НОВИЙ ВИТОК У РОЗВИТКУ ТРАНСПОРТНОЇ ТА ПОРТОВОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Щорічна визначна подія в транспортній галузі України – Міжнародний Чорноморський Транспортний Форум 2017 - обіцяє намітити новий виток у розвитку транспортної галузі України.
 Про це свідчить представницький склад учасників виставки та конференції вже за 8 місяців до заходу. Нагадаємо, що 27-29 вересня 2017 року в Одесі, на території Одеського морвокзалу відбудеться Міжнародний Чорноморський Транспортний Форум 2017, який об'єднає в собі 20-у міжнародну виставку з транспорту і логістики «ТрансУкраїна 2017», міжнародну спеціалізовану виставку «ТрансРейл Україна 2017», спеціалізовану виставку «Комерційний і муніципальний транспорт 2017», 20-ту міжнародну конференцію «Транспортна система України в системі трансконтинентальних транспортних маршрутів», а також 14-ту Міжнародну виставку по судноплавству, суднобудування та розвитку портів «Одеса 2017».
Координаторами виставок і конференції є Міністерство інфраструктури України та Асоціація портів Чорного і Азовського морів (BASPA).
 У Форумі візьме участь делегація Європейського банку реконструкції та розвитку на чолі з Директором в Україні Шевки Аджунером, що є показником інвестиційної привабливості транспортної та портової галузі України. Посольства Афганістану, Румунії, Ірану заявили про зацікавленість в участі у Форумі компаній своїх держав. За підтримки Посольства Ірану ведеться підготовка Україно-Іранського бізнес-форуму, а також презентації експозиції іранських компаній на виставці. Глава компанії ProDanube International Манфред Зайтц виступить з доповіддю щодо можливостей розвитку судноплавства по Дунаю.
 Однією з центральних тем міжнародної конференції «Транспортна система України в системі трансконтинентальних транспортних маршрутів» буде тема функціонування Нового Шовкового шляху і ТМТМ. До участі запрошені основні гравці – залізниці Китаю, Казахстану, Грузії, Азербайджану, Чехії, Словаччини, Литви, Латвії, Естонії, Ірану, ПАТ «Укрзалізниця», АТ «Пласке», УДЦТС «Ліски», СК «Укрферрі». Про свою зацікавленість в участі в Форумі і конференції заявила ЗАТ «Південно-Кавказька залізниця» та ДП «Залізниця Молдови». Свою участь у конференції підтвердив Генеральний секретар TRACECA Мірча Чепрага.
 Насичена культурно-розважальна програма Форуму, програма (відвідування театрів, екскурсії) яка зараз формується організаторами і офіційним туристичним партнером Форуму – компанією «НАВІГАТОР» дозволить Вам провести незабутній тиждень в період оксамитового сезону в Одесі. Традиційний вечірній фуршет в день відкриття Форуму дасть можливість у неформальній обстановці поспілкуватися з потенційними партнерами та клієнтами. А зручний сервіс для відвідувачів, що включає бронювання готелів, трансфер з аеропорту і в аеропорт, маршрутний шатл з готелю на виставку і конференцію і назад, люб'язно наданий нашим туристичним партнером, дасть можливість зробити Ваше перебування на виставці і конференції максимально приємним і зручним.
В рамках конференції будуть розглянуті наступні питання:
· Міжнародні мультимодальні перевезення - контейнерні, авто-поромні, залізнично-перомні. Оптимізація процесу доставки вантажів;
·    Інтеграція внутрішніх водних шляхів України в регіональну TEN-T мережа Євросоюзу;
·  Перспективи функціонування транскаспійських транспортних маршрутів у повідомленні Європа-Азія;
·    Можливості для інвестування у транспортну галузь України. Участь державних банків в інвестуванні інфраструктурних проектів;
·   Реформування морської галузі України як основа для залучення інвестицій;
· Перспективи розвитку дорожньої інфраструктури України: застосування європейських стандартів будівництва і ремонту доріг, забезпечення експлуатаційного стану.
В рамках Форуму плануються:
· Круглий стіл з розвитку трансчорноморських контейнерних ліній (Організатор: Асоціація контейнерних ліній України);
·   Круглий стіл з питань підготовки та дипломування моряків;
· Круглий стіл «Оптимізація логістики як шлях до підвищення ефективності». Питання: оптимізація взаємодії різних видів транспорту, створення ефективної моделі координації взаємодії між вантажовласниками, ЗД і портами;
· Круглий стіл «Відродження суднобудування України – найважливіша складова у становленні України як морської держави». Питання: розробка комплексної програми розвитку суднобудування і судноремонту до 2035 року; відновлення ВЕЗ на базі суднобудівних підприємств Миколаєва; створення сприятливого режиму оподаткування суднобудівних підприємств;
· Круглий стіл «Громадський транспорт XXI століття» (за підтримки Департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради).
 Запрошуємо Вас прийняти участь у виставках і заходах Форуму, а також у формуванні ділової програми.

З питань участі у виставках 
і конференціях звертайтеся до оргкомітету Форуму.

+38 0482 355 999


Немає коментарів:

Дописати коментар