вівторок, 25 вересня 2012 р.

"ABIACBIT-XXI" – як це було

       Понад  300 компаній з 35 країн взяли участь в роботі 8-го міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт — XXI — 2012», що відбувся в Гостомелі (Київська обл.) 27 вересня — 1 жовтня. 
Серед учасників й ФМІ ім Г.В. Карпенка НАН України. Враження від участі у цій неординарній для України події склалися найкращі. Так виглядає, що це чи не єдина виставка у якій беруть участь перші особи провідних підприємств – як вітчизняних, так і зарубіжних.



     «Існує стереотип про те, що економіка нашої країни має переважно сировинний характер. Розвиток авіабудування - наш шанс уникнути цього кліше. Це унікальне високотехнологічне виробництво, продукція якого має високу додану вартість. Не побоюся дати прогноз, що авіація стане однією з візитних карток України на світових ринках. Всього 7 країн світу мають авіаційну промисловість і одна з них - Україна. При цьому ми не пасемо кінці списку. У нас є чудові літаки, унікальні, які практично не мають конкурентів у своїй ринковій ніші. Це стосується і регіональних літаків сімейства Ан-148/158, і транспортного літака Ан-70, що не має аналогів на ринку, і модернізованого Ан-124, і багатьох інших», - сказав глава Агентства з управління державними корпоративними правами та майном Дмитро Колесніков на відкритті виставки «Авіасвіт-XXI».
     Як повідомили  в оргкомітеті виставки про участь у заході заявили представники Австрії, Бангладеш, Білорусі, Бельгії, Бразилії, Великобританії, Угорщини, Німеччини, Данії, Індії, Італії, Ізраїлю, Ірану, Казахстану, Канади, КНР, Південної Кореї, Латвії, Литви, Лівану, Малайзії, Мексики, Нідерландів, Перу, Румунії, РФ, США, Туреччини, Франції, Чехії, Чилі, України, Швейцарії, Японії. 
      У числі зарубіжних учасників в оргкомітеті виділили основних партнерів українського авіапрому — російські ВАТ «Об’єднана авіабудівна корпорація» (ОАК) і вертольотобудівний холдинг «Вертольоти Росії». Авіакосмічна виставка «Авіасвіт-XXI» проводиться один раз в два роки і вважається особливою честю бути серед учасників цього вітчизняного авіасалону. Серед її організаторів — Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Міністерство оборони, Міністерство інфраструктури, Державне агентство України по управлінню державними корпоративними правами і майном, Державне космічне агентство, держконцерн "Укроборонпром", ДАК "Атонов". У числі тематичних розділів виставки: літальні апарати усіх типів і призначень, авіаційне озброєння, авіаційні технології і матеріали, ракетні системи, комплекси ракетного озброєння, системи протиповітряної оборони, озброєння і військова техніка сухопутних військ і ВМФ, технології і системи зв’язку, космічні апарати і космічні технології. 
"AВIACBlT-XXІ" пропоную Вашій увазі короткий фотозвіт, й повірте, насправді це виглядало вражаюче!



































1 коментар:

  1. ми хочемо подякувати виняткову послугу, яку ми отримали протягом усього процесу рефінансування. професіоналізм та знання кредитної компанії пана Педро вражали та цінували. пан Педро є надійним кредитним спеціалістом. У минулому ми мали досвід роботи з кількома іншими банками і вважали цей процес неприємним та виснажливим. г-н Педро зробив усе більше, щоб гарантувати, що всі наші потреби були задоволені та що все було вирішено ретельно та ефективно. ми рекомендуємо і будемо продовжувати рекомендувати його в майбутньому.” Контактна електронна адреса містера Педро: pedroloanss@gmail.com

    ВідповістиВидалити