понеділок, 30 вересня 2013 р.

VI Міжнародний форум "Комплексне забезпечення лабораторій" – ЗАПРОШУЄМО ДО СПІЛКУВАННЯ!









VI Міжнародний форум "Комплексне забезпечення лабораторій"
15 - 17 жовтня 2013 Київ, Україна
ВЦ "КиївЕкспоПлаза", 3 павільйон
Організатори: Національна академія наук України, Компанія LMT
Сайт Форуму: www.labcomplex.com

· 310 КОМПАНІЙ
· 18 КРАЇН
· ПОНАД 7 000 ФАХІВЦІВ З УСІХ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ І ЗАРУБІЖЖЯ
· ПОНАД 30 НАУКОВО-ПРАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ
· 23 LABDemo-Тури - технічні екскурсії по експозиції

УПЕРШЕ!
·           УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРНА ШКОЛА: ПРОМИСЛОВІСТЬ, ВЕТЕРИНАРІЯ, ЛАБОРАТОРНА  МЕДИЦИНА майстер-класи на діючому устаткуванні
·           LABInnovation - зона відкритих презентацій новітнього устаткування і приладів, інноваційних розробок і проектів, використовуваних для лабораторних досліджень

Вже вшосте, цьогоріч  з 15 по 17 жовтня 2013 року у виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза" гостинно відкриє свої двері Міжнародний форум "Комплексне забезпечення лабораторій".
Форум проходить за підтримки Міністерства аграрної політики і продовольства України, Міністерства науки і освіти України, Міністерства охорони здоров'я, Державної служби України по лікарських засобах, Державної ветеринарної і фітосанітарної служби, Державної санітарно-епідеміологічної служби України, Державної інспекції сільського господарства України, Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів і інших профільних міністерств і відомств, а також міжнародних асоціацій і об'єднань.
Організатори VI Міжнародного форуму "Комплексне забезпечення лабораторій" - Національна академія наук України і Компанія LMT.
Генеральний Партнер Форуму - компанія "ХІМЛАБОРРЕАКТИВ",
Генеральний Спонсор - компанія «Tokyo Boeki Technology LTD».
Партнери Форуму : Експерт ТМ, ULAB TM, ALT-Україна ЛТД, EMCILAB, Intertech Corporation, Fisher Scientific, Bruker Corporation, НВО "Никомед", RIANA alliance, ШимЮкрейн, Labor-Technik, LECO, Instron, Alsi LTD, DiaVeritas, DONAU LAB KIEV, ALSI-Chrom, Макролаб ЛТД, CEM, Retsch, УкрДіагноста, Сарториус Україна, Інтеро, Термо Техно, Мелітэк-Україна, Novations LLS, Шелтек-Україна, PerkinElmer, UNILAB, IKA, NETZCH, Nabertherm, Octanorm.
Міжнародний спеціалізований партнер журнал Labor & More.

Основною метою Форуму є сприяння створенню, розвитку, оснащенню і модернізації державних і приватних лабораторій України, в таких галузях як: аграрна, харчова, хімічна, нафтогазова, фармацевтична, металургійна, ювелірна промисловості; машинобудування; ветеринарна медицина; лабораторна медицина, а також клінічна хімія; наука і освіта; екологія; криміналістика тощо.
Форум є традиційним майданчиком для презентацій продукції, місцем зустрічі виробників, постачальників і споживачів. Захід відкриває нові перспективи для бізнесу, дає можливість ознайомитися з трендами розвитку лабораторної галузі і встановити нові ділові контакти.
               Унікальність цього проекту полягає в інтегрованому підході до формату заходу це комплексна подія, що включає усі сегменти лабораторної галузі, а також змістовну науково-практичну і ділову програму, що порушує найбільш важливі і актуальні питання галузі.   

§  Понад 500 брендів і 310 компаній з 18 країн світу!
З кожним роком експозиція Форуму стає масштабно і значимішою. Організатори щорічно впроваджують нові ідеї і розширюють формат. Це і запуск нових заходів науково-практичної програми, і запрошення до участі компаній що представляють найостанніші новинки галузі, що з'явилися на українському і зарубіжних ринках! Це і низка нововведень, спрямованих на поліпшення сервісу і максимізації прибутків за підсумками Форуму як для учасників, так і для відвідувачів.
        Серед постійних учасників Форуму відомі на світовому і вітчизняному ринках компанії :
CCS Services, LGC Standards, "Сарторіус", IKAWerke, "Аналітек", "РосДіагностікс", "Укроргсинтез", "Склоприлад", "Балтик Біо Трейд", "Агроприлад", "Біола", "Термо Техно", "BIO-RAD", "Лаблогістикгруп Україна", "NETZCH", ABBOTT, "Хема", "Манкор", "НПЛ Гранум", BioTestMed, "Сок-Трейд", "Біолайн" і багато інших.
Уперше учасниками Форуму стали компанії: Алхім, ОМБ, Теспро, Біо-Роше, Техноген, Укрпролаб, ІнтерЛабСервІс, АВ Центр, ТІнІтерІя, BOROSIL GLASS WORKS LIMITED, ERLAB DFS Sas, Medline Scientific Limited, Мir Biotech s.r.o., ТОВ "Новамедлайн".

§            Науково-практична програма Форуму представлена 34 науково-практичними конференціями, семінарами, а також 15 практичними майстер-класами, 23 технічними екскурсіями, 11 презентаціями в спеціальній зоні відкритих презентацій - LABInnovation
Цього року у рамках науково-практичної програми Форуму відбудуться науково-практичні  заходи, орієнтовані  на підвищення кваліфікації фахівців лабораторної справи, розширення і вдосконалення практичних і теоретичних навичок, ознайомлення з новітніми технологіями і професійним сучасним устаткуванням за напрямами: фармацевтична, харчова промисловість; агропромисловий комплекс; ветеринарна медицина; лабораторна медицина; наука і освіта; екологія; вода і водопідготовка; стандартизація, метрологія, якість.
Активну участь у проведенні власних заходів в рамках Форуму приймуть:
Державна служба України із лікарських засобів; Державна ветеринарна і фітосанітарна служба; Санітарно-епідеміологічна служба України; Всеукраїнська асоціація клінічної хімії і лабораторної медицини; НАМН; Лабораторна і метрологічна служби НАМН; Референтна лабораторія НАМН; ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ"; ННЦ "Інститут метрології"; ДУ "Інститут фармакології і токсикології НАМН України; ДП "Український інститут якості; ДУ "Інститут гігієни і медичної екології ім. А.Н. Марзеева НАМН"; Одеська Національна академія харчових технологій"; Інститут післядипломної освіти Національного університету харчових технологій; Національний університет біоресурсів і природокористування України; Державний науково-дослідний інститут із лабораторної діагностики і ветеринарно-санітарної експертизи і Державний науково-контрольний інститут біотехнології і штамів  мікроорганізмів й низка інших.
Уперше, у рамках VI Міжнародного форуму "Комплексне забезпечення лабораторій",
відбудеться Українська лабораторна школа майстер-класи на діючому устаткуванні з можливістю персонального тестування, отримання кваліфікованих консультацій у експертів галузі і ознайомлення з новими методами і методиками досліджень в різних галузях промисловості, в науці і медицині.
Як невід'ємна складова ділової програми Форуму відбудуться LABDemo -тури технічні екскурсії по експозиції, до програми яких увійдуть презентації устаткування відомих марок для проведення усіх типів лабораторних досліджень з можливістю тестування устаткування.
Також, фахівці лабораторної індустрії зможуть відвідати зону відкритих презентацій новітнього устаткування і приладів, інноваційних розробок і проектів, використовуваних для лабораторних досліджень, -  LABInnovation.

§                 Ефективне ділове спілкування
            Одне з основних завдань організаторів забезпечення фахового складу відвідувачів, підвищення рентабельності Форуму для учасників.
                        Ми раді надати нашим учасникам унікальні можливості Байєрської програми, що дозволяє зробити участь у Форумі максимально ефективним. Байєрська програма це цілеспрямована робота із залучення на Форум бізнес-відвідувачів (байєрів), яка надає ряд виняткових переваг для учасників Форуму:  
              прямий доступ до цільової аудиторії – найбільших регіональних компаній;
              максимально широке і точне охоплення цільової аудиторії у рамках одного заходу;
              значні можливості для розвитку регіональної мережі продаж;
              можливість скоротити кількість "сліпих" зустрічей на Форумі.
            Але найголовніша перевага програми в тому, що участь у Форумі перестає бути витратним заходом, а стає очевидно прибутковим, оскільки ефект від майбутньої участі можна упевнено планувати і кількісно виміряти, підсумовуючи заплановані зустрічі і переговори з потенційними байєрами.
            Партнерська Програма призначення ділових зустрічей BusinessPoint допоможе Вам заздалегідь скласти зручний розклад ділових зустрічей на Форумі, щоб отримати максимальний ефект від роботи. Програма ддає змогу отримати детальну інформацію про інших учасників і відвідувачів, підібрати партнера і призначити переговори у рамках Форуму.
       Окрім цього, серйозною перевагою VI Міжнародного форуму "Комплексне
забезпечення лабораторій" є тісна співпраця з професійними асоціаціями і об'єднаннями. Серед професійних асоціацій, що підтримали Форум: Асоціація лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин, Всеукраїнська асоціація пекарів,  Асоціація "Укроліяпром", Асоціація  "Союз птахівників України", Асоціація "Союз виробників сокової продукції України", Українська корпорація із виноградарства і виноробної промисловості "Укрвинпром" і багато інших.
            Також ми успішно працюємо з молодими фахівцями студентами 4,5,6 курси вищих учбових закладів, фахівцями, що підвищують свою кваліфікацію в інститутах післядипломної освіти, а також науково-викладацьким складом. Для них була розроблена Спеціальна програма "День науки і освіти", учасники якої можуть безкоштовно відвідувати науково-практичні заходи Форуму, брати участь в технічних екскурсіях, отримувати консультації провідних експертів.
§ Активна рекламно-інформаційна кампанія для залучення максимального числа профільних відвідувачів
Здійснюється поштова і електронна розсилки за власною, постійно оновлюваною базою даних. Поширюються флаєри і запрошення на профільних спеціалізованих виставках і конференціях, а також через профільні структурні підрозділи Міністерств і відомств, профільні асоціації, бізнес-об'єднання і союзи, науково-дослідні інститути НАН України, НААН України, НАМН України, вищі учбові заклади і установи післядипломної освіти, компанії ринку, ділерські компанії і інші профільні підприємства і установи. Широкомасштабна рекламна кампанія включає рекламу в друкованих спеціалізованих ЗМІ і бізнес-виданнях, а також баннерну рекламу і статті на спеціалізованих українських і зарубіжних інтернет-порталах.
Активність в соціальних мережах запорука присутності професійної цільової аудиторії!
Власний колл-центр персонально запрошує керівників і фахівців виробничих підприємств харчової промисловості і аграрного сектора, хімічної, фармацевтичної, металургійної промисловосттей, машинобудування і інших галузей.

Станьте частиною масштабної події лабораторної індустрії України відвідайте VI Міжнародний форум "Комплексне забезпечення лабораторій",
з 15 по 17 жовтня 2013 року у
ВЦ "КиївЕкспоПлаза", м. Київ, вул. Салютна, 2Б.

Є УЧАСНИКОМ ВИСТАВКОВОГО ЗАХОДУ, А ВИДАННЯ
ЙОГО ІНФОРМАЦІЙНИМ ПАРТНЕРОМ!
До зустрічі 15 жовтня на нашому стенді
У ВЦ "КиївЕкспоПлаза".

Детальніша інформація:
Тел../Факс: +380 (44) 526-92-89

пʼятниця, 13 вересня 2013 р.

Чим загрожує нам «сланцева революція»

12 вересня, українським урядом дано старт практичним роботам із розробки та видобування сланцевого газу в Україні.
Одна з найгостріших, найактуальніших і найнеоднозначніших тем 2013 року
отримала очікуване (зрозуміло, на користь владних структур), а тому логічне завершення. Незважаючи на хвилю громадських протестів, антисланцевих мітингів і пікетів, прем'єр-міністр України Микола Азаров підписав в Нідерландах операційну угоду, що дає компанії "Шелл" фактичне і юридичне право приступити до робіт із видобування сланцевого газу в Україні.
Правда окремі формальності щодо робіт у Західному регіоні України таки залишились. Формально наразі Львівщина і Івано-Франківщина не дали згоди на початок робіт у регіоні, але це лише наразі…
Отже, продовжуючи розвивати тему видобування сланцевого газу, поговоримо про проблеми Олеської площі із залученням до розмови фахівців. 
Видобуток сланцевого газу загрожує на лише чистості підземних вод, а й поверхні – під час гідророзриву назовні вийдуть тонни твердих та рідких промислових відходів. Про це розповів доцент геологічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка, кандидат геолого-мінералогічних наук Володимир Харкевич. Він заявляє – Олеська ділянка, на якій планують видобувати сланцевий газ, не відповідає санітарним вимогам щодо охорони підземних вод.
«Щоб пробурити свердловину треба додати хімічні реагенти 4, 3 та 2 класу небезпеки. Шлам, який видобувається на поверхню, також буде збагачений цими ж реагентами. При бурінні свердловини ми отримаємо декілька сотень тонн шламу. Який, доречі, відноситься не до промислових, а до побутових відходів», – зазначив науковець. Крім того, для здійснення гідророзриву необхідно майже 15 тис. м куб. води, у яку також додаватимуть небезпечні речовини. Потім, за словами Харкевича, близько 2 тис м. куб виводитиметься назовні.
«Вони (відходи) складуватимуться у ставках-накопичувачах. Таким чином ми отримаємо на кожну свердловину мінімально 2 тис. промислових рідких відходів і сотні тонн твердих промислових відходів, які такими не вважатимуться, а отже й обходитись з ними будуть як із звичайним побутовим сміттям», – наголосив доцент.
Окрім того він нагадав, що згідно з санітарними нормами поводження із промисловими відходами, захисна зона повинна становити не менше ніж за 3 км від населеного пункту, а на Львівщині немає території, де б можна було б бурити свердловину на такій відстані від населеного пункту.
Ось одна із думок. Але є й протилежні…
То чим же ж «купують» галицьку владу західні корпорації?
Компанія «Chevron» має намір інвестувати $25 млрд в розробку і видобуток газу із сланцевих порід на Олеській площі, повідомив радник міністра екології і природних ресурсів України Володимир Ігнащенко на сесії Івано-Франківської облради.
"Обсяг інвестицій $25 млрд. – це на порядок більше, аніж залучила Львівщина й Івано-Франківщина іноземнних інвестицій за понад 20 років незалежності країни. Залежно від сценарію на Олеській площі щорічно видобуватиметься близько 8-10 млрд. куб. м газу", - сказав він.
Чиновник також відмітив, що в результаті реалізації проекту буде створено декілька тисяч нових робочих місць, розвиватиметься дорожнє будівництво, а місцеві бюджети можуть отримувати додатково від 500-700 млн грн. щорічних внесків, також «Chevron» профінансує в Івано-Франківському університеті нафти і газу підготовку фахівців з видобутку сланцевого газу.
За словами В. Ігнащенка, для екологічного моніторингу під час видобутку сланцевого газу на Олесской площі вже виділений грант у розмірі 10 млн. грн., на освоєння якого на конкурсній основі можуть претендувати державні екологічні інститути Львівської і Івано-Франківської області.
Радник міністра попросив депутатів розглянути проект угоди в найкоротші терміни і виразив готовність взяти участь в роз'ясненні депутатам її положень і напрацюванні доповнень до неї.
У свою чергу, голова Івано-Франківської облради Василь Скрипничук повідомив, що проект угоди депутати розглянуть на найближчій сесії після того, як його розглянуть постійні депутатські комісії. Він також повідомив, що своїм розпорядженням створить робочу групу у складі депутатів облради та представників міністерств.
Як повідомлялося, Івано-Франківська облрада оприлюднила для громадського обговорення проект угоди про розподіл вуглеводів, які видобуватимуться в межах  Олеської площі між Україною, «Chevron» і ТОВ "Надра Олеська".

Думку про подану на затвердження Львівській та Івано-Франківській обласним радам "Угоду між державою і "Шеврон Юкрейн Б. В." голови обласної громадської організації «Перехід», представника міжнародної громадської організації «Українська Громада» у Львові Юрія Ситника читайте у рубриці «ВІД ПЕРШОЇ ОСОБИ» вересневого номера інтернет-газети «ІННОВАЦІЙНІ технології & обладнання».