22 травня у приміщені "Тech Startup School" відбувся підсумковий захід “Tech Transfer Boost Meetup”. Організаторами виступили Український національнийофіс інтелектуальної власності та інновацій (УКРНОІВІ), комунальна установа Інститут міста за підтримки Львівської міської ради та Громадська організація «Львів Тех Кластер» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ.
Участь у доповідях та панельній дискусії взяли представники Фізико-механічного фнстиутут ім. Г.В. Карпенка.
Відповідно до Статуту Державної організації «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій», затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку від 9 серпня 2023 року № 10649, на Державну організацію «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» покладено функції надання інформаційної, консультаційної, методологічної та методичної підтримки закладам освіти, науки, органам державної влади та місцевого самоврядування з питань інтелектуальної власності та інноваційної діяльності, а також сприяння комерціалізації результатів інтелектуальної, творчої інноваційної, діяльності.
Спільними зусиллями організаторів було започатковано проєкт «Tech Transfer Boost», одним із етапів якого є проведення опитування наукових установ та закладів освіти міста Львова щодо наявних технологій та технологічних рішень.
На заході було презентовано:
- розроблені на основі результатів проведеного дослідження рішення (пропозиції) по стимулюванню трансферу технологій у м. Львів;
- технології, розроблені науковцями м.Львова.
У заході взяли участь представники бізнесу, громадських організацій, органів місцевого самоврядування, а також донорські організації, які цікавляться технологіями.
Науковці Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка – член-кор. НАН України Леонід Ігорович Муравський та зав. лабораторії, д.т.н. Роман Михайлович Джала презентували учасникам заходу свої інноваційні розробки та взяли активну участь у обговоренні щодо можливостей та шляхів взаємодії науковців інституту із бізнесовими структурами та участі у стартапах.
Учасники заходу провели панельну дискусію присвячену проблемі зв’язків науки із бізнесом та заходам щодо ідентифікації наявних технологій та технологічних рішень, визначення рівня їх готовності, категорії інноваційності та потенціалу до промислового виробництва та можливостям трансферу розроблених технологій та об’єктів права інтелектуальної власності.
Немає коментарів:
Дописати коментар